Терmінoвo! Права рука nутіна по Україні на жаль, чи то на щастя потрапив під рaкeтний yдaр на Херсонщині

Заступник глави адміністрації президента РФ і куратор Кремля на тимчасово окупованих територіях України Сергій Кирієнко нібито потрапив під обстріл у Новій Каховці. Інцидент стався під час його візиту на Херсонщину.

Про це з посиланням на свої джерела повідомляє російський пропагандист Семен Пегов у своєму Telegram-каналі Wargonzo. З його слів Кирієнко не постраждав.

Пегов пише, що поїздку до окупованої Росією Херсонської області Кирієнко розпочав з огляду руйнувань на заводі, що виробляє обладнання для ГЕС, після чого побував на Ново-Каховській ГЕС та оглянув склад селітри. Після цього куратор Кремля разом із гауляйтером Херсонської області Володимиром Сальдо провів зустріч із представниками російських регіонів, які взяли “шефство” над окупованими районами області.

“Коли нарада закінчилася і її учасники почали роз’їжджатися, ЗСУ завдали удару по ГЕС. Ймовірно було випущено 3 ракети. Учасники нарад сховалися у підвальних приміщеннях. Зі складу учасників заходів ніхто не постраждав”, – стверджує Семен Пегов.

Куратор Кремля в Украине Кириенко попал под ракетный обстрел в Херсонской области: пропагандисты РФ сообщили детали

Новина доповнюється

Новина доповнюється

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *