Все про Воєнний стан: коли він закінчується і чи можуть його продовжити

Наразі воєнний стан в Україні діє до 23 серпня 2022 року. На даний момент, до цього дня має тривати і загальна мобілізація.

Воєнний стан передбачає можливість, зокрема, запровадження комендантської години та пропускного режиму, заборони проведення масових заходів.

А також перевірки речей та документів, конфіскації майна для потреб оборони з компенсацією власникам, порушення права на таємницю листування та телефонних розмов.

Імовірно, до 23 серпня Рада продовжить дію воєнного стану — адже бойові дії тривають і найоптимістичніший термін завершення війни, який озвучували президент Володимир Зеленський та міністр оборони Олексій Рєзніков — кінець року.

Водночас військовий експерт Петро Черник не вважає, що війна закінчиться швидко, повідомляє НВ.

За його прогнозами, восени має настати оперативна пауза, а «через якийсь час, півроку-рік, важко сказати, може п’ять, а то й 10» має відбутися повторна війна між Україною та РФ.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на петицію, в якій просилося заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці, повідомив, що звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із проханням перевірити законність таких дій.

Зеленский: «Мы выстояли!»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *