Це найстрашніші дні! Мотороաні подробиці смерті… Велика втрата

За словами В’ятровича, Іван Вакарчук «зробив так, що від 2008 року майже по пів мільйона українських дітей завершують школу із надією на чесний вступ, і ця надія не марна. Він поставив безкомпромісно питання якості освіти в нашій вищій школі, почав піднімати престиж природничої, математичної та фізичної освіти в школі».

Голова Інституту нацпам’яті наголосив, що Вакарчук повертав українській мові належне їй місце, не забуваючи про мови меншин, особливо – кримськотатарську.

«Він був науковцем високого рівня і робив усе, щоб держава створила умови для науки в університетах. З того часу освіта зазнала ще реформ на краще, але розворушити цю застиглу систему зміг саме Вакарчук. «Фізик твердого діла» – так назвали його тоді медіа і тут не було перебільшень», – резюмував В’ятрович.

Пізніше трагедію підтвердив і сам Вакарчук, заявивши, що помер не просто його батько, а й найкращий друг.

“Сьогодні не стало мого найближчого друга … Людину, яка відчувала, розуміла, і знала мене краще, ніж будь-хто на цій землі … Не стало люблячого чоловіка і батька і дідуся … Людини, яка створила міцну і люблячу родину … Не стало справжнього патріота … Людини, яка своїм розумом і своїм серцем здобував нашу незалежність, а потім по цеглині ​​розбудовував рідну державу … Не стало видатного вченого … Людини, закоханої в науку, і вірного їй до останнього подиху … Не стало справжнього учителя.. Людини, яка навчила і виховала тисячі інших Людей … Спасибі тобі, тато … люблю тебе, і завжди буду любити … З Богом … “, – написав співак.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *