7 хвилин тому! Подоляк нагнув Пєскова: жорстоко попустив! Слів не підбирав, потужно! Браво!

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк назвав припущення про можливість таємних переговорів західних країн з Кремлем щодо України конспірологічними.

Він наголосив, що такі домовленості просто не могли б бути втілені у життя. Про це радник голови ОП написав у Twitter. Подоляк зазначив, що українці ніколи не стануть на коліна перед росіянами, і це питання життя, а не політики.

 

“Будь-які конспірологічні теорії про “здачу України” чи таємні переговори Заходу з Путіним не враховують одну “маленьку деталь” – українців. Такі домовленості просто не могли б бути втілені. Україна ніколи не стане на коліна перед росіянами. Це не питання політики. Це питання життя”, – написав Подоляк.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляв, що допускає можливість проведення переговорів Москви із західними країнами. Кремлівський чиновник сподівається, що Захід змусить Україну сісти за стіл переговорів з РФ. На такі заяви Кремля уже відреагували у США. Координатор стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що тільки президент України Володимир Зеленський може прийняти рішення про початок переговорів з Росією. США не можуть натиснути на Україну для того, щоб вона почала переговори.

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) зазначали, що переговори з Росією не допоможуть завершити війну, а можуть лише призупинити її, адже російський диктатор Володимир Путін завжди бажатиме захопити українські території. Путін не заспокоїться, поки не завоює Київ.

“Він не заспокоїться, поки не завоює Київ. Конфлікт нерозв’язний, поки в Кремлі править путінізм. Переговори не змінять цю реальність. Вони можуть тільки створити умови, за яких Путін або путінський наступник обмірковуватимуть відновлення наступу на незалежність України”, – зазначає Каган.

Експерт з цієї причини наголосив, що потрібно припинити вмовляти Україну проводити переговори з РФ. За словами Кагана, на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Путіна уже був контроль над Кримом і частиною Донбасу, проте цього йому було недостатньо. Путін не зможе пояснити росіянам, що ціною 100 тисяч російських громадян убитими і пораненими Росія все одно повернулася до вихідного результату. Тому російський диктатор не зупиниться і захоче захопити більше українських територій. З цієї причини переговори не здатні зупинити війну, каже аналітик.

Також експерти вказали на ще одну деталь – у період з 2014 до 2022 року припинення вогню на Донбасі не було ніколи і атаки РФ тривали, незважаючи на заяви про припинення вогню. Каган також наголосив, що Путін ніколи не погодиться на добровільний відхід із земель, які, як він стверджував, тепер є “частиною Росії”. Тому аналітик стверджує, що Захід повинен допомогти Україні звільнити території, які є стратегічно важливими для її безпеки та економічного благополуччя. А після цього допомогти наростити армію та економіку України до рівня, який стримає майбутні вторгнення РФ.

“Успіх для України та Заходу полягає в тому, щоб перетворити цю гарячу війну на холодну на умовах, які зроблять Україну достатньо сильною, щоб вижити і зрештою перемогти в ній”, – йдеться у звіті.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *