Cмepтельна ДТП :Tpaгічна звіcтка Օблeтіла кpаїну: помep у лikapні Кіркоров

Співак, композитор та музичний продюсер Філіп Кіркоров народився 30 квітня 1967 року у місті Варна в Болгарії. Його батьки по батькові — етнічні вірмени. Батько Пилипа — уроджений Бедрос Крикорян, але ще в дитинстві йому змінили прізвище на Кіркоров, як стверджується, щоб він зміг піти вчитися в болгарську школу.

Філіп ріс у творчій сім’ї: Бедрос Кіркоров був відомим болгарським естрадним співаком, а мати Вікторія (у дівоцтві Ліхєчова) вела концерти. Дитинство Кіркоров-молодший провів у Москві. У російській столиці він закінчив школу і вступив до Музичного училища імені Гнесіних. Зліт кар’єри Кркорова припав на початок 90-х років.

Одним із перших його хітів стала пісня «Небо та земля». Пізніше його «Атлантиду», «Єдину» та «Зайчик мою» співала вся країна. Кіркоров став одним із найпопулярніших і затребуваних артистів, його почали називати королем російської естради. Він неодноразово отримував премії World Music Awards, «Овація» та «Золотий грамофон».

До середини 10-х років популярність Кіркрова як співака помітно згасла. Однак він зумів знову звернути на себе увагу 2018-го, випустивши пісню «Колір настрою синій». Її оцінили не лише давні шанувальники, а й молода аудиторія, а кліп, спродюсований Іваном Ургантом, набрав десятки мільйонів переглядів на YouTube. Сольною кар’єрою творчість Кіркорова не обмежується. Він допомагав російським виконавцям готувати номери до «Євробачення», продюсував молодих артистів, був телеведучим та членом журі музичних шоу на ТБ, озвучував мультфільми та знімався у кіно. У фільмі 2019 року «Останній богатир: Посланець пітьми» Кіркоров втілив образ Жар-птиці, який спричинив неоднозначну реакцію.

Сцену за участю артиста називали абсурдною, а глядачі припускали, що на таке можна було погодитись лише за дуже великі гроші. Особисте життя Пилипа Кіркорова займає його шанувальників не менше, ніж творчість. Артист був більше 10 років одружений з Алле Пугачовою (з 1994 по 2005 рік). Після цього Кіркоров більше не одружився, але завів двох дітей. У 2011 році у нього народилася дочка Алла-Вікторія Кіркорова, яку назвали на честь матері співака та Алли Пугачової. Менше ніж за рік, на світ з’явився син музиканта Мартін-Крістін Кіркоров. Обидві дитини були народжені в США від сурогатних матерів.

Сина і дочка Кіркоров виховує як одинокий батько. Після початку військової операції в Україні в лютому 2022 року неодноразово з’являлися повідомлення про від’їзд Кіркорова з Росії. Артист справді їхав: у вересні він був із концертами у Мінську. Однак чутки про еміграцію поки що залишаються чутками.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *