Еpдоган поставив путіна на коліна! Все сталося ще 1 березня, але тільки заpаз спливло

В Анкарі ухвалили рішення про заборону транзиту підсанкційних товарів через територію Туреччини до міст країни-терористки – тобто росії.

Очевидно, ця ініціатива матиме вплив на економіку ворожої держави.

Рішення про блокування транзиту товарів, що підпадають під санкції Євросоюзу та США, почало діяти 1 березня 2023 року. Разом з тим почали з’являтись повідомлення про те, що нібито про цю ініціативу не попередили заздалегідь.

Деталі блокування Туреччиною відправлення товарів до росії.

Зауважимо, що про це розповіли у виданні Bloomberg з посиланням на турецького чиновника, що захотів залишитись анонімним.

Система оформлення вантажів у Туреччині просто перестала працювати (відправлення товарів до росії блокується – 24 Канал), – також поскаржилась росіянка Катерина Лазуткіна, яка є співзасновницею однієї з московських компаній.

Окрім того, журналісти згадали, що Туреччина “стала прихистком для російського багатства” завдяки тісним взаєминам між Владіміром путіним і президентом Реджепом Таїпом Ердоганом.

Власне, йдеться тут про те, що експорт Туреччини до росії зріс до 9,3 мільярда доларів у 2022 році, порівняно з показником у 5,8 мільярда доларів роком перед тим. Очевидно, зокрема, це дуже не сподобалось Вашингтону та Європі, тому вони почали тиснути на Анкару.

У Туреччині скоро проходитимуть вибори.

Згадаємо, що 14 травня цього року в Туреччині пройдуть чергові вибори президента. Не варто відкидати, що громадяни держави обиратимуть собі нового лідера (або ж залишать старого), опираючись, зокрема, на позицію кандидатів щодо росії та її війни проти України.

Власне, єдиним представником від опозиційних партій Туреччини став Кемаль Кілічдароглу. Саме цей політик є найбільшою загрозою для Ердогана, що бажає залишитись при владі після майже 9 років правління.

Водночас сходознавець Михайло Якубович вважає, що ці вибори стануть найважчими за 20 років для Туреччини. Також, за його словами, навряд народ країни обере когось іншого, замість Ердогана.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *