Кремль у паніці: ЗСУ загострили ситуацію в Чорному морі, що відомо

Експерт пояснив, як події у Білгородській області загострили ситуацію у Чорному морі та Криму.

Ситуація в Білгородській області і атака на корабель Росії в Чорному морі дуже загострила ситуацію, Збройні сили постійно тримають російських окупантів у напрузі, яка з часом приведе їх у стан паніки.

Про це в ефірі Politeka Online розповів політолог Іван Преображенський.

За його словами, поки що не зрозуміло, що сталося Кримському мосту, проте очевидно, що ситуація загострена.

“Я думаю, що під навчаннями мається на увазі, що російські спецслужби, які тепер намагаються берегти їхній міст, як зіницю ока, не допускають туди навіть вантажівок, щось виявили, що викликало у них підозру на теракт. І це щось було швидко ліквідовано. Результатом чого став дим. Відповідно, російські служби безпеки, зокрема після подій у Білгородській області, вкрай напружені”, – каже Іван Преображенський.

Він зазначив, що ось ця напруга в російських структурах – це саме той ефект, якого домагаються українське військове командування та спецслужби. Тому що постійно напружений противник, який вкрай болісний, агресивно реагує на навіть нічим не загрожують йому дії – це абсолютно правильна стратегія.

“Те ж саме в акваторії Чорного моря. Власне, дії російського флоту, а до цього давайте згадаємо і в повітряному просторі Чорного моря аналогічна проблема. Все це говорить про те, що вони дуже бояться нападу в будь-який момент. Неминуче в якийсь момент ось такі ось інциденти призведуть до того, що будуть і повноцінні жертви, і десь вони або цивільне судно затоплять або зіб’ють військовий літак НАТОвської країни”, – каже експерт.

Кримський міст, вибух на мосту

Тоді, за його словами, конфлікт може серйозно різко розширитись несподіваним для всіх чином. Але найголовніше, як вважає політолог, що у разі початку контрнаступу українців, не виключено, що люди, які перегоріли перенервували ось так от, просто втечуть.

“Перша невдала спроба чинити опір призведе до того, що вони відчують, що у них нічого не виходить. Різкі дії – ось так само як у Володимира Путіна – від шаленої злості все це негайно перейде в стан паніки. Тому ось ця напруга вона дуже сильно, і ніколи не можна повністю передбачити, як у цій ситуації вони діятимуть, з урахуванням того, що вони напружені і налякані, і агресивні”, – підсумував Іван Преображенський.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *