В Україні повертаються старі правила оплати газу: у “Нафтогазі” пояснили, що змінюється

“Газорозподільні мережі України”, яка є дочірньою компанією “Нафтогазу”, повідомила, що незабаром ці зміни стосуватимуться всіх регіонів країни. А поки що нові правила торкнуться лише кількох областей — Харківської, Кіровоградської та Дніпропетровської.

Введення нових правил пояснюється тим, що “Нафтогаз” уже має повний контроль над газовими мережами в цих трьох областях. Пізніше, коли облгази інших регіонів також перейдуть під управління “Нафтогазу”, вони матимуть нову систему оплати послуг.

У Кіровоградській, Дніпропетровській та Харківській областях квитанція за газ виходитиме в одному конверті. Це означає, що суми оплати за спожитий газ та його розподіл будуть вказані на одному платіжці, від чого ми колись навпаки “пішли”.

Терміни надання показань газових лічильників залишаються постійними: з 1 по 5 число кожного місяця. Способи оплати також залишаються без змін: можна вносити гроші через термінали, банківські відділення, Укрпошту або за допомогою програми “Приват24”.

Але змінилося місце, куди потрібно надсилати показання газових лічильників. Раніше мешканці трьох областей використовували сервіс 104.ua, але тепер дані потрібно надавати на платформі my.gas.ua.

Також слід врахувати, що змінюються реквізити на оплату послуг з розподілу газу. Нові реквізити можна знайти на сайті компанії “Нафтогаз”.

Тривають дискусії щодо ціни газу для населення, прихильники стверджують, що ціна занижена і реальна вартість становить близько 18 гривень за кубічний метр. Поки що діє мораторій на підвищення цін на газ для населення, тому очікується, що ціна у розмірі 7,96 гривень залишиться незмінною найближчим часом.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *