НАТО вступає у війну!? Атаkа з моря: війська вже там. Кремль нарвався – ракетu в повітря

Російська армія змінила тактику штурмів на Авдіївському напрямку у Донецькій області і тепер намагається розтягнути лінію наступу

Про це заявив керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш.

“Наразі росіяни змінили тактику. Раніше вони робили масований артобстріл, потім заходило багато техніки, яка прикривала піхоту. Бувало, що й 100, й 150 людей вони підіймали на штурми. Зараз вони змінили тактику – здебільшого працюють малими групами до відділення, максимум до взводу. 30-40 людей максимум”, – зазначив він.

Згідно з даними Генштабу, на Бахмутському та Авдіївському напрямках російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій.

В мережі часто обговорюють уповільнення контрнаступу ЗСУ взимку. Проте військові експерти пояснюють, що українські військові зупинятися точно не будуть, тож окупанти не дочекаються паузи.

Втрати окупантів будуть збільшуватися
Про це 24 каналу сказав військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан. Він наголосив, що вдень ЗСУ в середньому знищують близько 500 окупантів, а це один взвод.

У режимі наступу практично вся лінія фронту переходить до оборони, тому залишається лише – нанесення противнику артилерійських чи авіаційних ударів,
– пояснив Світан.

Він вважає, що як тільки земля підсохне чи підморозиться, потенціал української армії, який зараз накопичений і не був використаний на правому березі Херсонщини, залишився і їх будуть перекидати на Запорізький та Донецький напрямки, де вони найбільш затребувані.

“Котел” для окупантів біля Азовського моря
На його думку, на цих напрямках ЗСУ отримають завдання на рух по промерзлому ґрунту – це буде, швидше за все, вихід до Азовського моря.

Основне завдання – це розсічення сухопутного коридору та перехід кримського та херсонського угруповання росіян в режим “котла”. Як тільки ЗСУ вийдуть на узбережжя Азовського моря, вони заженуть в “котел” все кримсько-херсонське угруповання,
– наголосив Світан.

Експерт зазначив, що підбитий Кримський міст не може постачати окупантам озброєння в достатній кількості, а другий удар по цьому мосту повністю “переріже” постачання.

За його словами, в цей час українська артилерія виконує своє основне завдання – знищує армію противника. “Ми навіть в такому режимі “затихлого” фронту щодня ліквідуємо близько батальйону російських солдат”, – підсумував він.

Джерело:korupciya.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *