Баxмyт. Cumyaція piзko змiнюєmьcя. Цe вжe оmoчeння. Taм cmiльku мoжe бymu 2OO-x, щo мoжнa…

Військовий експерт пояснив обстановку навколо Бахмута, який ЗСУ взяли до оперативного оточення.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що ЗСУ у процесі та на шляху до того, щоб взяти Бахмут в оточення. Українські військові зайняли панівні висоти біля Кліщеївки та Берхівки, що дає змогу взяти місто під вогневий контроль.

Про ситуацію навколо Бахмута в ефірі ZAXID.NET розповів військовий експерт Роман Світан.

За його словами, оточення буває двох типів: пряме оточення, коли війська оточують якийсь населений пункт чи групу, і є оперативне оточення – це коли за допомогою артилерії чи не на прямій видимості ми можемо знищувати будь-яку групу противника.

«Після того, як ми вийшли на панівні висоти, на північ від Бахмута – це Берхівка, а на південь від Бахмута – це Клещеївка. Але це навіть не населені пункти, а висоти поряд з населеними пунктами. Ми, ось припустимо, взяли висоту поряд з Кліщеївкою і вже йде під зачистку, як плацдарм. Поруч із цією висотою ми панівні висоти зайняли в районі Кліщеївки, і в районі Берхівки, з півдня та півночі. А це означає дальність роботи артилерії до 25 км. Тому що з цих висот ми контролюємо входи та виходи до Бахмута», — розповів Роман Світан.

За його словами, окупанти зараз бояться, вони як зайці бігають полями, спробую потрапити до Бахмута, або вийти з Бахнута. Не кажучи вже про техніку чи великі колони, ми їх розбиваємо за допомогою артилерії.

«Там достатня кількість наших батарей, стволів ось зараз. Як тільки з’являться ще касетні снаряди, я думаю, якраз першими вони підуть у цей район. Бо саме такими снарядами зручно накривати великі площі, тому росіянам там буде дуже спекотно. Можна говорити Якраз вже можна офіційно говорити, що Бахмут в оперативному оточенні, а далі йде знищення російських військ у самому місті», — підсумував експерт.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *