Це капітуляція! Путін здається? В США такого не чекали – офіційна заява. Перемога України!

В ОК Південь прокоментували атаку на Крим. Керівник пресцентру Наталія Гуменюк зазначила, що загарбникам все частіше щось ввижається, а це ознака того, що їм вже час здаватися.

“Чудове уточнення може бути лише зрозумілою Аксьонову мовою: “У страху очі великі”. Їм все ввижається. Вони все ніяк не можуть зрозуміти, що якщо їм щось ввижається, то це натяк на те, що вже час здаватися”, – сказала Гуменюк в коментарі одному з українських ЗМІ.

В свою чергу Вашингтон не пов’язує вибухи на переправі та скасування “зернової угоди”.

Про це розповів координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Вихід країни-агресорки Російської Федерації з “зернової угоди” не мають причино-наслідкового зв’язку з вибухами на Кримському мосту, які сталися вночі проти 17 липня, вважають в США.

Київ самостійно визначає, чи є Кримський міст легітимною військовою ціллю для ураження, наголошує представник адміністрації президента США.

“Вони воюють за свою країну. А Крим – це Україна”, – додав представник адміністрації Джо Байдена.

У Вашингтоні наголошують, що у Кремлі уже давно заявляли про бажання припинити участь в зерновій ініціативі та намагалися блокувати її.

“Я не бачив нічого, що підтверджувало б причино-наслідковий зв’язок цього. Нібито удар по мосту в Криму призвів до рішення Володимира Путіна не продовжувати зернової угоди”, – заявив Кірбі.

Також представник Білого дому зауважує, що російський президент-диктатор Володимир Путін уже “публічно схилявся до виходу з Чорноморської ініціативи”. За його словами, росіяни можуть говорити що завгодно, але “ці дві події не мають зв’язку між собою”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *