Кінець війни? У Зеленського шокували всіх: найближчим часом – українців чекає немислиме!

Війна може закінчитися і найближчим часом. Таку думку в інтерв’ю “Бабелі” озвучив радник голови ВП Михайло Подоляк.

У Росії можуть розпочатися психологічно незворотні процеси. Вони можуть бути викликані панічними настроями, страхом та внутрішніми конфліктами.

“Тобто війна, здавалося б, може бути затяжною. Але вона може закінчитись найближчим часом. Внаслідок внутрішнього розриву у самій російській федерації. От і все”, – вважає Подоляк.

Чому сьогодні всі говорять про затяжну війну:

У Росії – дуже великі запаси зброї, тому війна може бути на виснаження ресурсів тієї чи іншої країни. У Росії величезна кількість ресурсів і для її населення не важливий рівень життя, вони можуть тривалий час триматися на підніжному кормі, що є неприйнятним для українців.

«Ми тільки входимо в більш обʼєктивну картинку освітлення війни. Перші півтора-два місяці тип війни був іншим. І мобілізація суспільства у нас і наших країнах-партнерах була іншою. Зараз з одного боку почали втомлюватися, а з іншого — необʼєктивно дивитися на ціну, яку Україна платить. І, певно, цю ціну потрібно визначити. Це складно для нас. Визначати ціну завжди складно. Але ми не зможемо далі йти, якщо ми не будемо обʼєктивними в тій картинці, що є у нас під час війни», – наголошує Полодяк.

«Вони на паузі. Працює тільки гуманітарна підсекція, що повʼязана з обміном полоненими, гуманітарними коридорами, евакуацією із зони військових дій наших громадян. У тому, що стосується політико-дипломатичної секції, немає сенсу, тому що тривають інтенсивні бої на сході країни. Росія ставить на те, що за рахунок суттєвої кількісної переваги зможе отримати якусь тактичну військову перемогу. Немає сенсу з таким суперником вести переговори, тому що він нераціонально буде відповідати на всі зустрічні пропозиції», – коментує Подоляк питання про переговорний процес між країнами.

 Зазначимо, що колишній держсекретар США Майк Помпео вважає, що Росія під час своєї війни проти України здійснює геноцид та що Путін у разі успіхів на півдні й Донбасі не зупиниться, його слова з виступу в аналітичному центрі Hudson Institute наводить Politico.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *